Новини від Audi
01.02.2021

Світова прем'єра Audi e-tron GT!

Сплануйте свій графік, щоб на власні очі побачити світову прем'єру нового Audi e-tron GT.09.02.2021
дж

Поїздка в e-tron GT нагадує плавне і легке ковзання, водночас потужний електропривод забезпечує захопливі ходові якості та впевнений обгін. Передбачений у базовій комплектації привод quattro створює умови для оптимального зчеплення з поверхнею: два синхронні електродвигуни зі збудженням від постійних магнітів (по одному на вісь), керовані електронікою, передають тягове зусилля на всі чотири колеса.

e-tron GT забезпечує потужне прискорення з можливістю багаторазового відтворення. Це стало доступним завдяки продуманій до дрібниць системі управління тепловим режимом із чотирма контурами охолодження, які підтримують оптимальний діапазон температури електронних компонентів.

Швидше заряджання
Завдяки розрахованій на напругу 800 В зарядній системі процес заряджання за стандартом HPC (High-Power-Charging) відбувається значно швидше, ніж при використанні звичайних систем із напругою 400 В, що дозволяє скоротити час очікування.

Комфортне проходження поворотів
У кращих традиціях філософії Gran Turismo поєднання всіх сильних сторін високотехнологічної підвіски e-tron GT забезпечує цілісне відчуття комфорту і спортивних якостей. Цьому сприяють, наприклад, трикамерні пневморесори: на додачу до виконання реалізованих з максимальною ефективністю базових функцій підвіски це дає змогу встановлювати різну висоту дорожнього просвіту автомобіля. Бездоганна взаємодія пневморесор з адаптивними амортизаторами забезпечує вражаючу керованість.