Ауді Центр Одеса Новини

Свіжі та актуальні новини від Ауді Центр Одеса.

  1. Новини
  2. Світова прем'єра Audi e-tron GT!
01.02.2021
Новини від Audi

Світова прем'єра Audi e-tron GT!

Сплануйте свій графік, щоб на власні очі побачити світову прем'єру нового Audi e-tron GT.09.02.2021

дж

Поїздка в e-tron GT нагадує плавне і легке ковзання, водночас потужний електропривод забезпечує захопливі ходові якості та впевнений обгін. Передбачений у базовій комплектації привод quattro створює умови для оптимального зчеплення з поверхнею: два синхронні електродвигуни зі збудженням від постійних магнітів (по одному на вісь), керовані електронікою, передають тягове зусилля на всі чотири колеса.

e-tron GT забезпечує потужне прискорення з можливістю багаторазового відтворення. Це стало доступним завдяки продуманій до дрібниць системі управління тепловим режимом із чотирма контурами охолодження, які підтримують оптимальний діапазон температури електронних компонентів.

Швидше заряджання
Завдяки розрахованій на напругу 800 В зарядній системі процес заряджання за стандартом HPC (High-Power-Charging) відбувається значно швидше, ніж при використанні звичайних систем із напругою 400 В, що дозволяє скоротити час очікування.

Комфортне проходження поворотів
У кращих традиціях філософії Gran Turismo поєднання всіх сильних сторін високотехнологічної підвіски e-tron GT забезпечує цілісне відчуття комфорту і спортивних якостей. Цьому сприяють, наприклад, трикамерні пневморесори: на додачу до виконання реалізованих з максимальною ефективністю базових функцій підвіски це дає змогу встановлювати різну висоту дорожнього просвіту автомобіля. Бездоганна взаємодія пневморесор з адаптивними амортизаторами забезпечує вражаючу керованість.

 

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.